HAKKIMIZDA

BÜROF MOBİLYA


1998 yılında İzmir’de kurulan ve üretime başlamasından kısa bir süre sonra büyük bir marka olarak pazarda yerini alan BÜROF, büro mobilyalarından oluşan geniş ürün yelpazesini tüm dünyaya sunmaktadır. Avrupa’nın da sayılı büyükleri arasında yer alan ve en çok değil, en kaliteli üretim ilkesi ile yola çıkan BÜROF, ar-ge bölümünden başlattığı ve ambalajlama aşamasına kadar sürdürdüğü güçlü kalite kontrol mekanizmaları ile markasını kalite ile özdeştirme başarısını göstermiştir. Dev bir yatırım sonucu olan BÜROF yüksek teknolojisi, güçlü insan kaynakları ve üstün kalitesi ile müşterilerinin mutluluğunu garantilemektedir. Ürün gamındaki çeşitliliği ile tüketicisine zengin seçenekler sunan BÜROF, renk ve desen kombinasyonları ile sonsuz varyasyon dünyasıdır.

MİSYONUMUZ


Anlayış ve ilkelerinden ödün vermeden, müşterilerimizin her zaman yanıbaşında olmaya gayret eden bizler, üstlendiğimiz misyonu en iyi şekilde yerine getirmek için, kendimizi gelişime açık tutmalı, müşteri odaklı üretim felsefesi ile teknolojinin tüm olanaklarından yararlanmalıyız. Amacımız ürünleri en uygun fiyatla, en kaliteli şekilde tüketicimize sunmak ve her zaman tüketicimizin yanıbaşında olmaktır.

Kalite: Üretim, dağıtım, satış ve satış sonrası hizmete kadar yayılan bir süreç içinde değerlendirilerek, her şartta korunmalıdır. Zincirin halkaları olarak gördüğümüz bu sürecin sağlamlığı her halkanın birbirine güçlü bağlanmasıyla mümkündür.

VİZYONUMUZ


BÜROF, kurulduğu günden bu yana kendini büro sandalyeleri ve oturma grupları sektöründe kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. BÜROF dinamik bir ruhla ve bitmeyen heyecanıyla bulunduğu bölgede ve tüm Türkiye’de kurumsal hareketliliğine devam etmektedir.

Firmamız büro sandalyeleri ve oturma grubu sektöründe hizmet vermektedir.

Teknik bilgi ve tecrübeyle, yüksek kaliteyi sağlamakta olan firmamız uluslararası firmalar arasındaki yükselen çizgisini korumaya devam edecektir.